Devpark Kurumsal

Devpark, Park ve Kent Ekipmanları

Türkiye’nin lider markası Devpark, Kent Ekipmanları ve Çocuk Oyun Parkları sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için kurulmuştur.

İnşaat Sektöründeki 12 yıllık tecrübemizi kullanarak, Park ve kent ekipmanlarında Kaliteli, Hızlı iş teslimatı öncelikli hedefimizdir. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi , teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden, kaliteli ürün ve hizmet veren, bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktayız.

Hedef ve İlkeler

Devpark, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor.

Müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Araştırma ve Geliştirme

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere, sermayenin hakkı olan kârı hissedarlara sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz?

Bu site çerezler kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlası

close